Nakoupeno za: 0 Kč

Provozovatel

Vlasta Waliyah Rashidová
---
----- ---

IČO: 63896354
(Firma není plátcem DPH)

Tel.: 606680435

E-mail | HOT-LINE

Vlasta Waliyah Rashidová
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 30.4.2007
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Počítadlo

TOPlist

Čokoládové košíčky

Čokoládové košíčky

Výroba čokoládových košíčků je mnohem snazší, než vypadá. Můžete je vyrábět v různých motivech a pomocí bílé a tmavé čokolády vytvořit i dvoubarevné variace. Čokoládové košíčky naplňte podle své fantazie čerstvým ovocem, bonbóny nebo různými tuhými krémy. K jejich výrobě potřebujete silikonové formičky na cupcakes (muffiny). Ty moje jsem si koupila s časopisem, ke kterému byly přibaleny zdarma jako dárek… :-)

Postup:

1) Silikonové formičky naplňte vodou. Vložte do nich krátké dřívko nebo přelomenou špejli, přendejte do mrazáku (pokud možno tak, aby formičky stály rovně) a vodu nechte zmrznout. Než voda úplně zmrzne zkontrolujte, zda dřívka z formiček nevypadla.

 

2) Ledovou výplň vyjměte z formy, přidržujte ji za dřívko a čokoládovou polevou tvarujte košíček. Jakmile je košíček kompletní, umístěte ho dnem vzhůru na rošt. Můžete použít rošt z trouby a položit ho na dřez. Košíček nechte na roštu chvilku zatuhnout a pak  mističku opatrně odloupněte. Protože ledová forma postupně odtává, vydrží vám na výrobu přibližně tří čokoládových mističek.

  

Dejte pozor, aby poleva nebyla příliš horká. Na ledové formě by pak nedržela a hned odtála. Pro výrobu čokoládových mističek je vhodná poleva v sáčku (třeba Carla). Můžete kombinovat tmavou a bílou čokoládu. Sáčky s polevou nedávejte před použitím do mikrovlnné trouby, ale ponořte je na chvíli do horké vody (ne vroucí). Lépe si tak ohlídáte teplotu čokolády. Jakmile je čokoláda v sáčku tekutá (poznáte pohmatem), ihned ji z vody vyndejte, ustřihněte malý otvor v levém rohu a začněte tvarovat košíčky.

 

© 2021 Vlasta Waliyah Rashidová Všechna práva vyhrazena. Zobrazit panel o souborech cookie.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.