Nakoupeno za: 0 Kč

Provozovatel

Vlasta Waliyah Rashidová
---
----- ---

IČO: 63896354
(Firma není plátcem DPH)

Tel.: 606680435

E-mail | HOT-LINE

Vlasta Waliyah Rashidová
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 30.4.2007
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Počítadlo

TOPlist

Kdo jsme?

Jsme kolegové a jsme přátelé. Odkud? Z Česka, Indie i Pákistánu. Někdo z nás nosí turban, někdo hinduistické náramky, jiný zase oblek a kravatu a já vysoké podpatky a červené nehty. Co nás spojuje? Smysl pro humor, přátelství, naše práce, dobré jídlo a především – dobré indické kari.

Žijeme spolu na planetě Shalamar. Roste nám tu čistá voňavá basmati rýže, spousta krásných barevných korálků luštěnin a všechno vzácné koření - kardamom, kari lístky, anýz i černucha.

Taky máte rádi kari, Indii a všechno co k tomu patří? Pak přijďte do našeho obchůdku Shalamar. Najdete ho na Praze 3, v Lipanské ulici. Koupíte tu všechno, co k přípravě pravého kari potřebujete (rýži, oleje, máslo ghí, pravé směsi kari koření, čatní, omáčky, hotové kari, luštěniny, exotické drinky a mnoho dalšího). Náš prodavač Deepak Vám ochotně poradí s výběrem nejlepších ingrediencí pro vaši domácí kuchyni.

Máte svoji restauraci, provozovnu nebo obchod a potřebujete toho koupit trochu víc? Zastavte se rovnou v našem velkoobchodním skladu na Praze 9. Pan Rashid se vám bude rád věnovat.

Nemáte možnost zastavit se osobně? Vůbec nevadí. Náš blog-shop "gurmankoreni.cz" je tu pro vás. Z celé nabídky jsem vybrala ty nejlepší a nejdůležitější produkty, které potřebujete pro indickou kuchyni. Všechno jsem sama ochutnala, vyzkoušela a tak vám kromě produktů nabízím i osvědčené recepty, zkušenosti, tipy, fígle a rady jak všechno použít a dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Chcete se u vaření ještě trochu pobavit a navrch mít moje "top-recepty" sepsané pěkně pohromadě? Pak se vám budou hodit moje knížko-kuchařky Život s chutí kari - Kari s chutí života a dříve vydané Mango, láska a kari. Obsahuje moje nejúspěšnější recepty a taky vám v ní povyprávím, jak to tehdy bylo, když jsem se odrazila od země a odletěla vstříc životu na planetce Shalamar. 

Ještě než Vás pozvu dál přes práh našeho světa kořeněných vůní a chutí, přečtěte si, prosím, naše obchodní podmínky. Zodpoví Vám všechny případné dotazy ohledně samotného nakupování. Doufáme, že u nás budete spokojeni a rádi se k nám budete vracet.
Teď už opavdu nezbývá, než Vám popřát příjemné chvíle v našem e-shopu a dobrou chuť!

Gurmánkoření & Shalamar Foods

© 2021 Vlasta Waliyah Rashidová Všechna práva vyhrazena. Zobrazit panel o souborech cookie.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.